Studio

O Nas

Design Thinking , 100 %Handmade

  • Design Kimura Factory to design thinking. Naszą pasją są materiały szlachetne, którym nadajemy inspirującą formę. Poszukujemy ich z myślą o Tobie.
  • Design Kimura Factory to tradycja. Mamy szacunek do rzemiosła. Produkty, które proponujemy są unikatowe i  jedyne w swoim rodzaju. Wytwarzamy je ręcznie z myślą o Tobie.
  • Design Kimura Factory to interakcja i usługi związane ze stylem Slow Life/Slow Fashion.              Produkty czekają na Ciebie w Kimura Showroom – Sklep Internetowy 24/7.


 

PRAWA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ

1. SZATA GRAFICZNA, OBRAZY, FOTOGRAFIE, IKONY, PLIKI AUDIO I WIDEO, PLIKI Z DANYMI, PREZENTACJE ORAZ TEKSTY PUBLIKOWANE NA STRONIE INTERNETOWEJ www.design.kimurafactory.pl, JAK RÓWNIEŻ PRODUKTY OFEROWANE PRZEZ KIMURA FACTORY ORAZ DESIGN KIMURA FACTORY SĄ CHRONIONE PRAWEM AUTORSKIM ORAZ NIE MOGĄ BYĆ POWIELANE LUB ROZPOWSZECHNIANE W ŻADNEJ FORMIE I W ŻADEN SPOSÓB BEZ UPRZEDNIEGO ZEZWOLENIA.

2. WYKORZYSTANIE JAKICHKOLWIEK ELEMENTÓW STRONY, REPRODUKCJA TOWARÓW OFEROWANYCH PRZEZ DESIGN KIMURA FACTORY ORAZ KIMURA FACTORY LUB REPRODUKCJA BĄDŹ ROZPOWSZECHNIANIE OPUBLIKOWANYCH ZDJĘĆ I TREŚCI LUB LOGODESIGD KIMURA FACTURY ORAZ KIMURA FACTORY MOŻE ODBYWAĆ SIĘ WYŁĄCZNIE ZA ZGODĄ KIMURA FACTORY WYRAŻONĄ NA PIŚMIE.

W SPRAWACH NIEUREGULOWANYCH MAJĄ ZASTOSOWANIE PRZEPISY POWSZECHNIE OBOWIĄZUJĄCEGO PRAWA, A ZWŁASZCZA KODEKSU CYWILNEGO ORAZ PRZEPISY USTAWY O PRAWACH KONSUMENTA (DZ.U. Z 2014 POZ. 827) ORAZ PRZEPISY USTAWY O PRAWIE AUTORSKIM I PRAWACH POKREWNYCH ORAZ ZMIANIE KODEKSU CYWILNEGO (DZ. U. NR 141 Z 2002 R. POZ. 1176), USTAWY O PRAWIE AUTORSKIM I PRAWACH POKREWNYCH (DZ. U. NR 24 Z 1994 R. POZ.83).